Про скликання позачергового засідання виконавчого комітету Козівської селищної ради

Дата: 10.12.2021 14:17

від 10 грудня 2021 року                                                                                  № 221

Про скликання позачергового засідання
виконавчого комітету
Козівської селищної ради

Відповідно до п. 11 ст. 7 Регламенту Козівської селищної ради, керуючись ст.ст. 42, 53, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати позачергове засідання  виконавчого комітету Козівської селищної  ради 13 грудня 2021 року о 11:30 годині в приміщенні залу засідань адмінбудинку селищної ради по вул.Грушевського,38.
  2. Запропонувати для розгляду на позачерговому засіданні  виконавчого комітету  селищної ради наступні питання:

2.1. Про стан військово-облікової роботи на території Козівської селищної ради за 2021 рік та завдання на 2022 рік.

2.2. Про надання дозволу комунальному підприємству «Козова комунсервіс» на отримання кредитного ліміту на поточний рахунок.

2.3. Про проведення розрахунків за  теплову енергію з 01.12.2021 року.

2.4. Про придбання новорічного оздоблення.

2.5. Про проєкт Програми утримання та ремонту автомобільних доріг загального користування, у тому числі місцевого значення, та вулиць і доріг комунальної власності Козівської територіальної громади на 2022-2025 роки.

2.6. Про проєкт Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Козова комунсервіс» на 2022-2025 роки.

2.7. Про проєкт Програми благоустрою територій населених пунктів Козівської територіальної громади на 2022-2025 роки.

2.8. Про проект Програми здійснення землеустрою на території Козівської територіальної громади на 2022-2025 роки.

2.9. Про проєкт Програми фінансового забезпечення представницьких витрат та інших видатків, пов’язаних із діяльністю Козівської селищної ради на 2022-2025 роки.

2.10. Про схвалення проєкту Програми соціально-економічного і культурного розвитку Козівської територіальної громади на 2022-2023 роки.

2.11. Про проект бюджету Козівської селищної ради на 2022 рік.

2.12. Про підсумки роботи адміністративної комісії при виконавчому

комітеті Козівської селищної ради за 2021 рік.

2.13. Про  виробничий календар підприємств, установ та організацій, розташованих на території Козівської територіальної громади, в умовах восьмигодинного робочого дня на 2022 рік.

2.14. Про виділення матеріальної допомоги з фонду соціального захисту та соціального забезпечення населення.

2.15. Про організацію обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів.

2.16. Про присвоєння та зміну адрес об’єктам нерухомості.

3. Керуючому справами (секретарю)  виконавчого комітету довести до відома членів виконавчого комітету про проведення позачергового засідання виконкому.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Козівський селищний голова                                Сергій ДОБАЛЮК