Про скликання п’ятнадцятої позачергової сесії Козівської селищної ради восьмого скликання

Дата: 10.12.2021 10:44

від 10 грудня  2021 року                                                                                     № 220

Про скликання п’ятнадцятої позачергової сесії  Козівської селищної ради восьмого скликання

Керуючись пунктом 8) частини 4 статті 42, статтею 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламентом Козівської селищної ради восьмого скликання:

1. Скликати  п’ятнадцяту позачергову сесію Козівської селищної ради восьмого скликання   13 грудня  2021 року о 10 год 00 хв. в приміщенні залу засідань адмінбудинку Козівської селищної ради за адресою: вул.Грушевського,38  смт Козова.

2. На розгляд п’ятнадцятої позачергової  сесії Козівської селищної ради восьмого скликання передбачається винести питання:

«Про зміни до бюджету Козівської селищної ради на 2021 рік (19560000000)».

3. Голові постійної комісії селищної ради провести засідання комісії.

4. Відділу організаційно-виконавчої роботи селищної ради забезпечити повідомлення депутатів селищної ради, керівників комунальних установ, організацій, підприємств селищної ради, представників засобів масової інформації про час і місце проведення сесії селищної ради.

Козівський селищний голова                                          Сергій ДОБАЛЮК