Нарада з питань цивільного захисту відбулася в селищній раді

Дата: 08.12.2021 11:16

Перший заступник селищного голови Вадим Щеглов провів робочу зустріч із заступником начальника Тернопільського районного управління-начальником відділу цивільного захисту ГУ ДСНС України у Тернопільській області, полковником служби цивільного захисту Русланом Гнатяком, начальником ІІ ДПРЗ ГУ ДСНС України у Тернопільській області, полковником служби цивільного захисту Тарасом Калакурою та заступником начальника загону-начальником 17 ДПРЧ ІІ ДПРЗ ГУ ДСНС України у Тернопільській області підполковником служби цивільного захисту Андрієм Гетьманом.

Обговорено питання цивільного захисту, захисних споруд Козівської громади, фінансування програм цивільного захисту, які діють на території громади, перспективи добудови пожежної станції в Козівській громаді.