Вітання з Днем місцевого самоврядування в Україні

Дата: 07.12.2021 10:58

Шановні колеги!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування. Становлення самоврядних традицій - особлива сторінка в історії українського державотворення. Вона традиційно об’єднує людей активної життєвої позиції, лідерів, які прагнуть позитивних змін, працюють на розвиток громади, створення нових робочих місць, втілення ефективних інфраструктурних проектів, процвітання сіл, селищ та міст нашої країни.

З нагоди свята бажаю міцного здоров’я, родинного благополуччя, нових вагомих здобутків у всіх ваших починаннях! Упевненості вам і віри у краще майбутнє, Божої благодаті та всіх земних благ!

З повагою, Козівський

селищний голова                                                             Сергій Добалюк