За ініціативи селищного голови в Козівській громаді відзначили кращих вчителів предмета «Захист України».

Дата: 06.12.2021 12:23

Символічно, що нагородження відбулося 6 грудня, у День Збройних Сил України.

Перший заступник селищного голови Вадим Щеглов вручив грамоти та памятні подарунки вчителям предмета «Захист України» Ігорю Андрухіву (Городищенський ЗЗСО І-ІІІ ст.), Миколі Максимову (Козівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) та Богдану Ковалю (Ценівський ЗЗСО І-ІІІ ст.).

«Дуже важливо, що предмет «Захист України» вивчають в школах. Бажаю, щоб Ваші знання використовувалися лише теоретично», - відзначив у вітальному слові Вадим Щеглов.

Вітаємо переможців!