Напередодні Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтера в Козівській громаді відбулися святкові заходи

Дата: 03.12.2021 15:54

Селищний голова Сергій Добалюк взяв участь у святкових заходах з нагоди Міжнародного дня волонтера та Дня Збройних Сил України, які відбулися у Центрі культури та дозвілля Козівської селищної ради.

Свято традиційно розпочалося з молитви та благословення священнослужителів – отця Євгена Бойка та отця Омеляна Кобеля.

«Завдяки мужності, вірності обов’язку наших воїнів, ми з вами сьогодні маємо можливість бути тут, працювати, розвивати свою громаду, жити у незалежній державі! Неможливо також уявити нашу державу без волонтерського руху. Це стосується і допомоги нашим військовим на Сході, і підтримки медиків в часі пандемії, і інших, не менш важливих справах», - зазначив під час вітального слова селищний голова.

Грамотами Козівської селищної ради нагороджено волонтерів та військовослужбовців Козівської громади.

Працівники Центру культури та дозвілля підготували тематичну концертну програму-вітання з нагоди свята.