Козівський селищний голова Сергій Добалюк провів робочу нараду з керівниками комунальних підприємств щодо готовності до зимового сезону

Дата: 29.11.2021 10:37

Попередньо керівники старостинських округів громади надали інформацію щодо тих ділянок автошляху, які критично страждають під час снігопадів чи ожеледиць, ці ділянки забезпечать піщано-сольовою сумішшю першочергово.

На порозі зими дуже важливо, аби всі критичні точки доріг – підйоми, різкі повороти, місця частих переметів та ожеледиць були надійно підготовані. На цьому наголосив під час наради селищний голова.

Дано доручення комунальникам також перевірити готовність техніки, забезпечення паливно-мастильними матеріалами, технічними засобами, аби без несподіванок зустріти зиму.