Козівський селищний голова Сергій Добалюк провів робочу нараду з керівниками комунальних підприємств щодо готовності до зимового сезону

Попередньо керівники старостинських округів громади надали інформацію щодо тих ділянок автошляху, які критично страждають під час снігопадів чи ожеледиць, ці ділянки забезпечать піщано-сольовою сумішшю першочергово.

На порозі зими дуже важливо, аби всі критичні точки доріг – підйоми, різкі повороти, місця частих переметів та ожеледиць були надійно підготовані. На цьому наголосив під час наради селищний голова.

Дано доручення комунальникам також перевірити готовність техніки, забезпечення паливно-мастильними матеріалами, технічними засобами, аби без несподіванок зустріти зиму.