В Козові урочисто відкрили алею після реконструкції

Дата: 28.11.2021 16:29

В неділю, 28 листопада, відбулося офіційне відкриття оновленої алеї в селищі цукровиків.

Реконструкція відбулася за кошти Фонду соціально-економічного розвитку у співфінансуванні з Козівською громадою.

Свято розпочалося молитвою та освяченням території алеї, яке провів отець-декан Роман Рокецький.

З словами вітань до гостей звернувся народний депутат Іван Чайківський. Селищний голова Сергій Добалюк подякував усім, хто долучився до облаштування, озеленення, прибирання алеї.

«Я переконаний, що нам вдасться реалізувати ще не один проект, щоб людям було комфортно жити, працювати, розвиватися і відпочивати в нашій громаді», - відзначив Сергій Добалюк.

Офіційне відкриття завершилося молитвою за Україну – духовним гімном «Боже великий, єдиний».