Порядок отримання міжнародного посвідчення водія

Дата: 25.11.2021 11:08

Міжнародне посвідчення водія видається на підставі національного посвідчення водія у територіальних сервісних центрах МВС. Термін його дії — 3 роки, але не більше строку дії національного посвідчення водія.

Для отримання міжнародного посвідчення водія необхідно звернутись до зручного за місцем розташування територіального сервісного центру МВС з наступними документами:

• пред’явити оригінал посвідчення водія адміністратору на місці та надати його копію;
  • паспорт громадянина України для виїзду за кордон;
  • фотокартка розміром 3,5х4,5 см на матовому папері;
  • платіжний документ, який засвідчує оплату а

адміністративної послуги.

Національне посвідчення водія, на підставі якого було видано міжнародне, не вилучається. Після перевірки поданих документів посадова особа ТСЦ МВС одразу повертає заявнику національне посвідчення водія, паспорт громадянина України та паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

Видача міжнародного посвідчення водія здійснюється без складання іспитів.

Міжнародне посвідчення водія без наявності національного не є дійсним.

Для виїзду за кордон національне посвідчення водія обов’язково має містити наступну інформацію:

- Прізвище

-  Ім’я і по батькові

-  Дата і місце народження

-   Орган, що видав посвідчення

-  Дата і місце видачі посвідчення

-  Дата закінчення дії посвідчення

-  Номер посвідчення

-  Підпис і / або штамп або печатку органу, що видав посвідчення

- Підпис власника

- Фотографія власника

- Категорія / категорії, або підкатегорії транспортних засобів, на які поширюється це посвідчення, із зазначенням дати видачі посвідчення і дат закінчення дії для кожної з цих категорій