Про скликання позачергової тринадцятої сесії Козівської селищної ради восьмого скликання

Дата: 18.11.2021 11:19

від 18 листопада  2021 року                                                                                 № 211

Про скликання позачергової тринадцятої  сесії  Козівської селищної ради восьмого скликання

Керуючись пунктом 8) частини 4 статті 42, статтею 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламентом Козівської селищної ради восьмого скликання:

1. Скликати  позачергову тринадцяту сесію Козівської селищної ради восьмого скликання  19 листопада 2021 року о 09 год 00 хв. в приміщенні залу засідань адмінбудинку Козівської селищної ради за адресою: вул.Грушевського,38  смт Козова.

2. На розгляд позачергової тринадцятої сесії Козівської селищної ради восьмого скликання передбачається винести такі питання:

2.1. Про зміни до бюджету Козівської селищної ради на 2021 рік (19560000000);

2.2. Про затвердження робочого проекту «Поточний середній ремонт вул. Л.Українки в смт.Козова Тернопільської області»;

2.3. Про затвердження робочого проекту «Поточний середній ремонт вул. Ціолковського в смт.Козова Тернопільської області»;

2.4. Про укладення додаткових угод до договорів оренди.

3. Голові постійної комісії селищної ради провести засідання комісії.

4. Відділу організаційно-виконавчої роботи селищної ради забезпечити повідомлення депутатів селищної ради, керівників комунальних установ, організацій, підприємств селищної ради, представників засобів масової інформації про час і місце проведення сесії селищної ради.

Секретар селищної ради                                                       Дмитро БАРИЛКО