Про скликання чергового засідання виконавчого комітету Козівської селищної ради

від 15 листопада 2021 року                                                                  № 208

Про скликання чергового засідання

виконавчого комітету

Козівської селищної ради

Відповідно до п. 11 ст. 7 Регламенту Козівської селищної ради, керуючись ст.ст. 42, 53, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати чергове засідання  виконавчого комітету Козівської селищної  ради 25 листопада 2021 року о 10:00 годині в приміщенні залу засідань адмінбудинку селищної ради по вул.Грушевського,38.
  2. Запропонувати для розгляду на черговому засіданні  виконавчого комітету  селищної ради наступні питання:

2.1. Про проєкт бюджету Козівської селищної ради на 2022 рік.

2.2. Про погодження встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності по вул. Герети  в смт Козова.

2.3. Про легалізацію органу самоорганізації населення комітету Кальненського в селі Кальне.

2.4.   Про затвердження висновку про доцільність відібрання дитини

без позбавлення батьківських  прав.

2.5. Про погодження встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності по вул.Агрономічна  в селі Городище.

2.6. Інші питання поточної роботи.

3. Відділу організаційно-виконавчої роботи довести до відома членів виконавчого комітету про проведення чергового засідання виконкому.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Секретар селищної ради                                  Дмитро БАРИЛКО