Жителька Козівської громади зустріла 100-літній ювілей

Дата: 15.11.2021 15:55

За дорученням селищного голови перший заступник Вадим Щеглов, заступник Михайло Простяк привітали пані Марію Шиманську, жительку села Геленки Козівської громади, із 100-літнім ювілеєм. З нагоди свята вручили почесну грамоту, квіти, солодкі подарунки.

До вітань керівництва громади долучилася староста Геленківського округу Надія Пудлик, аграрій, керівник «Агроінвесту» Юрій Пудлик.

Із словами благословення почесну ювілярку привітав отець Віктор Гуменюк, священнослужитель храму великомученика Святого Дмитрія у селі Геленки, хористи Геленківського храму подарували пані Марії чудові вокальні композиції, урочисте і щемливе «Многая літа». Святкова зустріч відбулася у теплій атмосфері.

В Козівській громаді пані Марія Шиманська – єдина довгожителька, яка перетнула 100-літній життєвий рубіж.

Козівська селищна рада приєднується до усіх вітань, які сьогодні лунали. Міцного здоровя, душевного спокою, тепла і миру іменинниці!