Шановні мешканці Козівської громади!

Дата: 09.11.2021 15:42

Просимо звернути увагу!

При проведенні ремонтних робіт на вулицях, (грейдеруванні) та підгортанні снігу (взимку) перешкоду для     роботи спецтехніки становлять різноманітні будматеріали (пісок, щебінь), дрова, с/г техніка, яку господарі зберігають на прилеглих територіях. Траплялися випадки пошкодження техніки гілками дерев, які нависають над вулицею.

Нагадуємо про те, що згідно Правил благоустрою населених пунктів Козівської громади, за межами приватних садиб заборонено складувати будматеріали, сільськогосподарський інвентар, висаджувати рослини, які перешкоджають руху транспорту.

Відтак, щоб забезпечити безперешкодну роботу спецтехніки (особливо взимку), просимо власників садиб привести свої присадибні території у відповідність до Правил благоустрою.

У разі невиконання власники садибних господарств будуть притягнуті до адміністративної відповідальності (штраф) згідно 152 статті Кодексу України про адміністративні правопорушення.

З повагою,

Козівська селищна рада