В Козівському ЗЗСО №2 офіційно відкрили оновлений після ремонту спортзал.

Дата: 29.10.2021 14:34

Ще навесні селищний голова Сергій Добалюк спільно з народним депутатом Іваном Чайківським під час робочого візиту оглянули шкільний спортзал. Підлогове покриття перебувало в аварійному стані та потребувало капітального ремонту.

За короткий період часу, спільними зусиллями керівництва громади та сприяння народного депутата Івана Чайківського, вдалося реалізувати ініціативу, повністю змінити покриття підлоги, а також відновити ремонт.

Згідно проєкту, з Фонду соціально-економічного розвитку на ремонт спортзалу громада отримала близько 800 тис грн., та долучилася по співфінансуванні у розмірі 10% від суми (80 тис грн).

«Це перший масштабний проект, який успішно реалізований в громаді за кошти соцеконому. Я думаю, школа №2 отримала унікальну можливість, і використає її сповна. Переконаний – в цьому спортзалі виховають не одного успішного спортсмена», - відзначив селищний голова Сергій Добалюк.

З словами вітань та побажань виступили також начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Марія Іваніцька, директор освітнього закладу Микола Максимів, учнівський президент школи №2 Назар Мацишин.

Переповнені емоціями діти, учні освітнього закладу, підготували до свята драйвовий танець.

В рамках зустрічі Іван Чайківський вручив Козівському селищному голові Сергієві Добалюку «Паспорт громади», над яким працювала ціла група експертів спільно із представниками громади.