Результати громадського обговорення у селі Потік

Дата: 23.10.2021 15:10

Сьогодні, 23 жовтня, відбулося громадське обговорення в селі Потік щодо кандидатури старости Потіцького старостинського округу.

Голова організаційного комітету щодо обговорення в даному окрузі, заступник селищного голови Михайло Простяк ознайомив учасників обговорення із основними пунктами нормативних документів, які регулюють процедуру обговорення.

На посаду старости Потіцького старостинського округу Козівським селищним головою запропоновано Надію Прийдун.

Членами оргкомітету проведено письмове опитування шляхом заповнення підписних листів, щодо підтримки кандидатури Надії Прийдун у селах Бишки, Потік, Сеньків. За результатами опитування, 155 осіб підтримали висунуту кандидатуру, що складає більше 20% від кількості жителів в даному окрузі (750).

Результати громадського обговорення будуть запропоновані до розгляду депутатам на сесійному засіданні.