Про важливість вакцинації говорили сьогодні в Козівській селищній раді

Дата: 21.10.2021 17:02

Селищний голова Сергій Добалюк спільно із представником обласного керівництва, начальником управління молоді, спорту та іміджевих проектів  Тернопільської ОДА Андрієм Човганом провели розширену нараду з питання стану вакцинації в Козівській громаді.

Нарада відбулася за участі керівника Центру первинної медико-санітарної допомоги Зоряни Пончко, старост округів  громади, керівників структурних підрозділів Козівської селищної ради.
     Наголошено на важливості вакцинації для людей, які перебувають в зоні ризику (65+, із супутніми захворюваннями). У зв’язку з високими показниками захворюваності наявність щеплення від коронавірусної інфекції вкрай важлива і для інших категорій населення.
     Зоряна Пончко надала інформацію про те, які вакцини наявні в медиків, та інформувала про роботу мобільних бригад, які готові проводити вакцинацію у селах громади.
     Окрім ризику для здоров’я невакцинованих громадян, вступають в дію окремі нормативні документи, які регулюватимуть доступ до тих чи інших послуг.