Інформаційне повідомлення про громадське обговорення в селі Ценів

Дата: 18.10.2021 15:19

Відповідно до РОЗПОРЯДЖЕННЯ селищного голови від 13.10.2021 року №183 «Про проведення громадського обговорення щодо кандидатури старости у сторостинському окрузі Ценівський Козівської територіальної громади», в суботу, 23 жовтня, відбудуться громадські обговорення кандидатури Коваля Ігоря Івановича на посаду старости Ценівського округу Козівської територіальної громади.

Обговорення розпочнеться в 11:00, за адресою: с.Ценів, вул. Центральна, 12 (у приміщенні клубу).

Даним розпорядженням також створено та затверджено склад організаційного комітету щодо проведення обговорення, та затверджено форми підписних листів, які збираються на підтримку кандидатури старости.

Форма підписних листів які збираються на підтримку кандидатури старости

Склад організаційного комітету щодо проведення обговорення кандидатури старости у старостинському окрузі Ценівський