Інформаційне повідомлення про громадське обговорення в селі Потік

Відповідно до РОЗПОРЯДЖЕННЯ селищного голови від 13.10.2021 року №182 «Про проведення громадського обговорення щодо кандидатури старости у сторостинському окрузі Потіцький Козівської територіальної громади», в суботу, 23 жовтня, відбудуться громадські обговорення кандидатури Прийдун Надії Ярославівни на посаду старости Потіцького округу Козівської територіальної громади.

Обговорення розпочнеться в 11:00, за адресою: с.Потік, вул.Нижня Пирія, 16 (біля адмінбудівлі колишньої с/р).

Даним розпорядженням також створено та затверджено склад організаційного комітету щодо проведення обговорення, та затверджено форми підписних листів, які збираються на підтримку кандидатури старости.

Форма підписних листів які збираються на підтримку кандидатури старости

Склад організаційного комітету щодо проведення обговорення кандидатури старости у старостинському окрузі Потіцький