Про скликання чергового засідання виконавчого комітету Козівської селищної ради

від 13 жовтня 2021 року                                                                                   № 184

Про скликання чергового засідання
виконавчого комітету
Козівської селищної ради

Відповідно до п. 11 ст. 7 Регламенту виконавчого комітету Козівської селищної ради, керуючись ст.ст. 42, 53, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.    Скликати чергове засідання  виконавчого комітету Козівської селищної  ради 27 жовтня 2021 року о 10:00 годині в приміщенні залу засідань адмінбудинку селищної ради по вул.Грушевського,38.
2.    Запропонувати для розгляду на позачерговому засіданні  виконавчого комітету  селищної ради наступні питання:
     2.1. Про надання згоди на вчинення правочинів щодо нерухомого майна, право
на спадкування якого мають діти.
     2.2. Про виділення матеріальної допомоги з фонду соціального захисту та соціального забезпечення населення.
    2.3. Про надання одноразової матеріальної допомоги на поховання.
    2.4. Про внесення змін в склад комісій при виконавчому комітеті Козівської селищної ради.
    2.5. Про проекти Програм Козівської селищної ради на 2022 рік.
    2.6. Про виконання заходів з підготовки житлово-комунального
 господарства та об’єктів соціальної сфери Козівської селищної ради до
 роботи в осінньо-зимовий період 2021/2022 років.
    2.7. Про схвалення звіту про виконання бюджету Козівської селищної ради за 9 місяців 2021 року.
  2.8. Про аналіз надходжень та розгляду звернень громадян у виконком
Козівської селищної ради за 9 місяців 2021 року.
    2.9. Про сплату місцевих податків і зборів у 2021 році.
    2.10. Інші питання поточної роботи.
3. Керуючому справами (секретарю)  виконавчого комітету довести до відома членів виконавчого комітету про проведення чергового засідання виконкому.
4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Козівський селищний голова                                Сергій ДОБАЛЮК