У День захисників та захисниць України в селі Бишки Козівської громади відбувся фестиваль духовно-патріотичної пісні «Бишківська звитяга».

Дата: 14.10.2021 18:07

У культурно-мистецькому дійстві, присвяченому 79-ій річниці створення УПА, взяли участь Козівський селищний голова Сергій Добалюк, народний депутат Іван Чайківський, депутат Тернопільської облради Володимир Болєщук.

Свято розпочалося молебнем та покладанням квітів біля пам’ятника борцям за волю України. Подячними грамотами нагороджено бійців та ветеранів операції Обєднаних сил (АТО).

Згодом на сцені лунали духовно-патріотичні композиції у виконанні хорів, оркестру, солістів.