Вітання з нагоди Дня захисників та захисниць України

Дата: 14.10.2021 08:10

Шановна Козівська громадо!

Сердечно вітаю всіх з Днем захисників та захисниць України, з Днем українського козацтва!

В реаліях військового протистояння словосполучення «захисник України» набуло особливого значення. Ми знаємо цих людей особисто. Часто – це наші рідні, друзі, знайомі, які взяли до рук зброю і стали лицем до лиця з ворогом.

Сьогодні це свято кожного, хто в той чи інший спосіб служить своїй країні, віддає свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

Шановні захисники України! Слова вдячності та глибокої поваги Вам за відданість нашій державі та її народу! Нехай запанує мир і спокій на нашій землі!

Бажаю Вам міцного здоров’я, довголіття, бадьорості духу, злагоди, добра і миру, добробуту у Ваших домівках і у всій Україні!

Слава Захисникам України!

Слава Україні!

З повагою,

Козівський селищний голова                                                                         Сергій Добалюк