Козівська громада вітає переможця Всеукраїнського конкурсу "Global Teacher Prize Ukraine " Оксану Юрків

Дата: 04.10.2021 15:16

Козівський селищний голова Сергій Добалюк привітав викладача фізичної культури ЗЗСО ІІ-ІІІ ст. «Українська гімназія ім. В. Ґерети» Козівської селищної ради Оксану Юрків з перемогою в конкурсі "Global Teacher Prize Ukraine" та вручив їй подарунковий сертифікат на суму 10 тисяч грн., для закупівлі спортивного обладнання.
     Сергій Добалюк побажав Оксані Юрків міцного здоров'я та майбутніх перемог. Відбулась тепла розмова про творчі плани, виховання дітей, формування здорового способу життя у підростаючого покоління.