Про права соціально незахищених верств населення інформували в Козові

Дата: 28.09.2021 16:10

28 вересня 2021 року в Козівській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбувся семінар для безробітних осіб з інвалідністю за участю в.о. начальника відділу «Козівське бюро правової допомоги» Оксани Пекар.

Гість поінформувала присутніх про діяльність центру та детально зупинилися на роз'ясненні Закону України «Про безоплатну правову допомогу» в частині її надання соціально незахищеним верствам населення у цивільних та адміністративних справах. Фахівець акцентувала увагу, що особи з обмеженими можливостями мають соціальне право як на отримання безоплатної юридичної консультації, так і на юридичний супровід справи у разі виникнення такої потреби, зокрема скористатися послугами адвоката за рахунок держави. Крім цього, безробітні дізналися про особливості роботи системи безоплатної правової допомоги у форматі онлайн.

Учасники також отримали інформацію щодо проєктів Державної служби зайнятості, можливість професійного навчання та відкриття власної справи.