Про скликання позачергового засідання одинадцятої сесії Козівської селищної ради восьмого скликання

Дата: 28.09.2021 12:10

від 28 вересня  2021 року                                                                   № 171

Про скликання позачергового засідання одинадцятої  сесії Козівської селищної ради восьмого скликання

Керуючись пунктом 8) частини 4 статті 42, статтею 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламентом Козівської селищної ради восьмого скликання:

1. Скликати  позачергове засідання одинадцятої  сесії Козівської селищної ради восьмого скликання   29 вересня 2021 року о 11 год 00 хв. в приміщенні залу засідань адмінбудинку Козівської селищної ради за адресою: вул.Грушевського,38  смт Козова.

2. На розгляд позачергового засідання одинадцятої сесії Козівської селищної ради восьмого скликання передбачається винести такі питання:

2.1. Про зміни до бюджету Козівської селищної ради  на 2021 рік (19560000000).

3. Голові постійної комісії селищної ради  з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства та комунальної власності, промисловості, підприємництва,транспорту, залучення інвестицій, зв’язку та сфери послуг провести засідання комісії.

4. Відділу організаційно-виконавчої роботи селищної ради забезпечити повідомлення депутатів селищної ради, керівників комунальних установ, організацій, підприємств селищної ради, представників засобів масової інформації про час і місце проведення сесії селищної ради.

Козівський селищний голова                                Сергій ДОБАЛЮК