Козівський селищний голова Сергій Добалюк провів робочу нараду з керівниками КП «Благоустрій» та «Козова Комунсервіс»

Дата: 17.09.2021 11:14

Обговорили поточні питання та проблеми роботи підприємств. З ініціативи селищного голови сплановано провести прибирання, благоустрій території Козівського дендропарку. Необхідно вичистити місцевість від самосівів та інших чагарників, висадити квіткові клумби. Є ідея відновити роботу фонтану, запустити невеликі декоративні водойми та облаштувати ліхтарями на сонячних батареях територію парку.
         Вкінці наступного тижня планується толока за участі працівників селищної ради, та усіх небайдужих козівчан.
         Обговорили також наступні об’єкти, на яких вплановано провести масштабне прибирання та зачистку території.
         Детальніша інформація щодо толоки залежатиме від погодніх умов.