В неділю, 5 вересня, у спортивному залі Козівської ДЮСШ, відбулися змагання з волейболу серед сіл Козівської громади, присвячені Дню фізичної культури та спорту.

У змаганнях взяли участь 5 команд-представників старостинських округів – збірна команда гравців з Козови та Вікторівки, команда із сіл Ценів, Бишки, Потік, команда села Вівся, представники сіл Будилів, Медова, та команда сіл Городище, Горби, Млинці.
         По завершенні спортивних змагань турнірна таблиця сформувалася таким чином:
•    переможцями волейбольних змагань стала команда села Ценів;
•    на другому місці – Городищенські волейболісти;
•    третє місце посіла команда гравців з Козови та Вікторівки;
•    на четвертому – команда сіл Будилів, Медова;
•    замикає турнірну таблицю команда села Вівся.
       Команди, які посіли призові місця, нагороджені кубками, усі учасники нагороджені грамотами. З ініціативи селищного голови Сергія Добалюка усі команди-учасниці отримали в подарунок професійні волейбольні м’ячі.