За дорученням селищного голови перший заступник Вадим Щеглов здійснив робочий візит в село Конюхи Козівської громади

Дата: 03.09.2021 15:05

Спільно з заступником селищного голови Михайлом Простяком, начальником відділу юридичного забезпечення Василем Чабаном проведено нараду з старостою села Ольгою Потурняк щодо поточних проблемних питань, які виникають під час роботи.

Згодом керівництво громади зустрілися із підприємцями, які у своїй діяльності орендують комунальне майно Козівської селищної ради. Обговорено шляхи співпраці, вигідні для обох сторін.

Опісля перший заступник Вадим Щеглов спільно з колегами відвідали Конюхівський ЗЗСО І-ІІІ ст., поспілкувалися із новопризначеним директором Галиною Богуславською щодо перспектив розвитку навчального закладу.

Не оминули увагою заклад дошкільної освіти села Конюхи, в якому відзначено потребу поточного ремонту, та медичний заклад ( лікарню).

В рамках робочого візиту керівники громади оглянули також найбільш проблемні вулиці у селі, які першочергово потребують ремонту дорожного покриття.

«Цілісність і повноцінний розвиток будь-якої громади великою мірою залежить від того, наскільки розвинені усі її населені пункти. Наше завдання – стимулювати розвиток підприємництва у селах, створювати робочі місця, по можливості відновлювати інфраструктуру, активізувати сільську місцевість. І це дасть позитивні зрушення», - підсумував результат робочого візиту Вадим Щеглов.