ВІТАННЯ З НАГОДИ 1 ВЕРЕСНЯ

Дата: 01.09.2021 08:20

Шановна громадо!

Щиросердечно вітаю усіх з Днем Знань, з 1 вересня. Цьогоріч за шкільні парти сяде близько 200 юних мешканців Козівської громади. Особливі вітання та побажання для них сьогодні. Нехай старт буде вдалим, нові знання здобуваються легко і з ентузіазмом.

Вітаю одинадцятикласників, для яких першовересневий шкільний дзвінок лунає востаннє! Перед Вами – нелегкий навчальний рік, підготовка до ЗНО, вибір майбутньої професії. Бажаю наполегливості, мудрості у прийнятті рішень, і я переконаний – у вас все вийде якнайкраще!

Слова вдячності сьогодні для великої педагогічної родини нашої громади! Натхнення Вам, творчої наснаги та нових здобутків на педагогічній ниві. Міцного здоров’я, поваги і шани від батьків та учнів!

З Днем Знань усіх!

З повагою,

Козівський селищний голова                                                  Сергій Добалюк