Шановна громадо!

Дата: 29.08.2021 09:42

Сьогодні, 29 серпня, Україна відзначає День пам’яті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

За нашу прадавню історію багато українців віддали своє життя у боротьбі за волю і незалежність. В наш час ми лицем до лиця зіткнулися з жорстоким агресором, і чимало героїв-захисників були змушені взяти до рук зброю та стати на захист Батьківщини, на захист територіальної цілісності, незалежності, миру тих, хто залишився вдома.

В ці дні у 2014 році Україну сколихнули події Іловайської трагедії, в якій загинули близько 400 українських військових.

Сьогодні, в День пам’яті загиблих захисників, наше завдання - пам’ятати, якою ціною здобувається мир. Розуміти – за цим стоять сотні покалічених душ, вбитих горем батьків і дітей, нездійснених мрій…

Вічна пам’ять і вічна слава для загиблих!

Великий урок для тих, хто живий.

Слава Україні!

З повагою,

Козівський селищний голова                                                        Сергій Добалюк