ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

Дата: 27.08.2021 09:06

Відповідно до рішення виконавчого комітету Козівської селищної ради № 224 від 26 серпня 2021 року, оголошується конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів на території  Козівської територіальної громади, який відбудеться 27 вересня 2021 року, о 16-00 годині, за адресою: смт Козова, по  вул.Грушевського, 38, у кабінеті заступника селищного голови.

Рішення № 224 "Про проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів на території Козівської територіальної громади Тернопільської області"

Умови проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів на території Козівської територіальної громади Тернопільської області

Склад комісії з визначенням виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів у Козівській територіальній громаді

КОНКУРСНА ДОКУМЕНТАЦІЯ