Святкове дійство на честь 30-ї річниці Незалежності України розпочалося в Козові.

Дата: 24.08.2021 18:01

Молитвою за мир відкрили урочисту частину священослужителі Козівської громади.

З вітальним словом та побажаннями миру, злагоди та процвітання, єдності та порозуміння , і особливо - процвітання молодій громаді, до гостей свята звернувся Козівський селищний голова Сергій Добалюк.

Привітав Козівську громаду із святом гість урочистого дійства, перший заступник голови Тернопільської обласної ради Володимир Болєщук.

З нагоди Дня Незалежності України керівники нагородили грамотами, медалями «30 років Незалежності України» почесних мешканців громади, представників різних сфер діяльності.

За вагомий внесок у розвиток духовності громади Сергій Добалюк та Володимир Болєщук склали подяку отцям – отцю Роману Рокецькому, отцю Євгену Бойку та отцю Володимиру Наконечному, отцю Михалові Забанджалі та отцю Василю Баглею, отцю Богдану Скасківу.

Ще одна знакова мить відбулася на сцені – Козівський селищний голова Сергій Добалюк та голова Купчинецької громади Ігор Країнський підписали Меморандум про співпрацю між громадами.

Згодом присутні мали змогу оцінити красу української вишиванки, яку демонстрували юні мешканці громади на дефіле мод.

По закритті урочистої частини свято продовжилося на різних локаціях.