Вітання з Днем Незалежності України

Шановна Козівська громадо!

Сердечно вітаю Вас із найбільшим державним святом нашого народу – Днем Незалежності України!

На фоні багатовікової історії українського народу 30-річчя – це лише коротка мить. Але від моменту проголошення Незалежності України до сьогоднішнього дня відбулося колосальне зростання української нації в єдності, патріотизмі, національній свідомості. Кожен складний етап був безцінним досвідом, часто гірким і трагічним.

Українці досі платять за свободу найдорожчу ціну. Але разом з тим це дає розуміння, що омріяну, вільну, багату Україну будує кожен із нас. Ми усі разом і кожен особисто відповідальні за долю Батьківщини!

Особливі вітання та слова вдячності сьогодні для наших воїнів, які захищають кордони України від агресора та бережуть мир! Вічна пам'ять та слава Героям, які заплатили життям за мирне небо та спокій рідної землі!

30-а річниця Незалежності особлива для Козівщини ще і тим, що ми об’єдналися як громада, і спільними зусиллями розвиваємо нашу малу Батьківщину, а разом з тим – Україну. Адже ми, українці, є головним та найціннішим потенціалом нашої держави!

У ці святкові дні бажаю миру, добробуту, міцного здоров'я, злагоди в родинах та успіху в усіх починаннях!

З повагою,

Козівський селищний голова                                              Сергій Добалюк