ВІТАННЯ З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

Дата: 23.08.2021 08:40

Шановна громадо!

Щирі вітання для Вас з нагоди Дня Державного Прапора України!

Синьо-жовтий стяг – глибока святиня українського народу. Блакитне небо і золота пшениця – одвічні символи волелюбства і працьовитості українців!

Багато поколінь віддали своє життя, жертвували здоров’ям, щоб наблизити той час, коли в усіх куточках нашої держави без перешкод замайорить Державний Прапор України.

Під синьо-жовтими знаменами наші герої-військові сьогодні утверджують свої позиції, крок за кроком витісняючи ворогів за кордони України!

День Державного Прапора – це не просто дата. Це пам’ять про цілі покоління наших предків та сучасників, які творили націю і боролися за державність, щоб сьогодні ми з Вами жили у вільній державі.

Нехай завжди гордо майорить над Батьківщиною стяг нашої волі, єдності та могутності Українського народу!

З повагою,

Козівський селищний голова                                                         Сергій Добалюк