Про проведення громадського обговорення щодо ліквідації закладу дошкільної освіти «Віночок» с.Вікторівка Козівської селищної ради

від 17 серпня 2021 року                                                                            № 155

Про проведення громадського обговорення

щодо ліквідації закладу дошкільної освіти

«Віночок» с.Вікторівка Козівської селищної ради

У зв’язку з відсутністю вихованців у закладі дошкільної освіти «Віночок» с.Вікторівка Козівської селищної ради, з метою економії бюджетних коштів та надання якісних послуг у сфері дошкільної освіти, керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести громадське обговорення щодо ліквідації закладу дошкільної освіти «Віночок» с.Вікторівка Козівської селищної ради.

2. Винести на громадське обговорення проєкт рішення Козівської селищної ради (додається).

3. Ініціатором проведення громадського обговорення щодо ліквідації закладу дошкільної освіти «Віночок» с.Вікторівка Козівської селищної ради є Козівська селищна рада.

4. Визначити органом ради, що забезпечує організацію проведення громадського обговорення від імені органу місцевого самоврядування - відділ організаційно-виконавчої роботи Козівської селищної ради. Відповідальною особою визначити начальника відділу організаційно-виконавчої роботи Козівської селищної ради Надію Бень.

5. Зазначати, що громадське обговорення щодо ліквідації закладу дошкільної освіти «Віночок» с.Вікторівка Козівської селищної ради відбудеться 20.08.2021 року о 09:00 годині у приміщені ЗДО «Віночок» с.Вікторівка.

6. Відділу організаційно-виконавчої роботи Козівської селищної ради:

6.1. Під час обговорення приймати пропозиції, зауваження та рекомендації щодо питань, які виноситься на громадське обговорення, від жителів Козівської громади в усній, письмовій та електронній формі і оприлюднити прийняту інформацію після проведення громадського обговорення.

6.2. Організувати проведення громадського обговорення з дотриманням протиепідемічних умов з участю мешканців Козівської громади, реєстрація місця проживання яких підтверджено відповідними документами.

7. Оприлюднити дане розпорядження разом із додатком на веб-сайті Козівської селищної ради.

8. Контроль за виконанням розпорядження доручити заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Роману Солтису.

Козівський селищний голова                                            Сергій ДОБАЛЮК

Проєкт рішення та додаток до проєкту рішення Козівської селищної ради