Про соціальні пільги та гарантії говорили безробітним особам з інвалідністю

Дата: 18.08.2021 11:16

17 серпня 2021 року в Козівській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбувся семінар для безробітних осіб з інвалідністю за участю в.о. начальника відділу «Козівське бюро правової допомоги» Оксани Пекар.

Безробітнім розповіли про соціальні пільги та привілеї для даної категорії осіб, в тому числі і в сфері зайнятості. Також, які документи потрібні для того, щоб звернутись у бюро на призначення представника у судових засіданнях. Увагу присутніх акцентували на підборі професії та місця роботи.

Окрім цього, безробітних проінформували про особливості роботи системи безоплатної правової допомоги, ознайомили з інформаційним наповненням розділу «Особам з інвалідністю» веб-ресурсів Державної служби зайнятості, Безоплатної правової допомоги та довідково-інформаційної платформи правових консультацій WikiLegalAid, де кожен громадянин зможе ознайомитись з будь якою категорією питання.

Під час заходу присутні отримали важливу та цікаву інформацію, а також буклети.

Ірина Слівінська, провідний фахівець

з профорієнтації відділу