Відбулася нарада з старостами сіл громади

Дата: 17.08.2021 17:13

Козівський селищний голова Сергій Добалюк, перший заступник селищного голови Вадим Щеглов провели нараду з старостами сіл, членами виконавчого комітету, начальниками структурних підрозділів селищної ради. Основне питання, яке обговорили на нараді - процес формування земельних ділянок, надання їм статусу пасовиськ.

Старости отримали доручення провести інвентаризацію та визначити кількість великої рогатої худоби, якою володіють мешканці сіл, щоб визначити необхідну для випасання площу.

Є ініціатива зберегти якомога більшу кількість земель в якості пасовиськ, щоб заохочувати роботу дрібних фермерських господарств.

Обговорили також встановлення дитячих майданчиків, які нещодавно закупили для семи сіл громади, стан підготовки до відзначення 30-ї річниці Незалежності України у селах та адміністративному центрі громади.