Про скликання дев’ятої сесії Козівської селищної ради восьмого скликання

від 17 серпня  2021 року                                                                                      № 153

Про скликання дев’ятої сесії  Козівської селищної ради восьмого скликання

Керуючись пунктом 8) частини 4 статті 42, статтею 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламентом Козівської селищної ради восьмого скликання:

1. Скликати  дев’яту  сесію Козівської селищної ради восьмого скликання   27 серпня 2021 року о 10 год 00 хв. в приміщенні залу засідань адмінбудинку Козівської селищної ради за адресою: вул.Грушевського,38  смт Козова.

2. На розгляд дев’ятої сесії Козівської селищної ради восьмого скликання передбачається винести такі питання:

2.1. Про виконання бюджету Козівської селищної ради  за І півріччя              2021 року.

2.2. Про зміни до бюджету Козівської селищної ради  на 2021 рік (19560000000).

2.3. Про прогноз бюджету Козівської територіальної громади на 2022-2024 роки (19560000000).

2.4. Про погодження вартості батьківської плати за навчання у Козівській початковій спеціалізованій школі мистецтв.

2.5. Про присвоєння рангів старостам.

2.6. Про передачу документів з комунального трудового архіву Козівської селищної ради.

2.7. Земельні питання:

2.7.1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для безоплатної приватизації.

2.7.2. Про розгляд звернень громадян щодо затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу у власність.

2.7.3. Про розгляд клопотань щодо надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою.

2.7.4. Про затвердження землевпорядної документації.

2.8. Інші питання поточної роботи.

2.9. Різне.

3. Головам постійних комісій селищної ради провести засідання комісій.

4. Відділу організаційно-виконавчої роботи селищної ради забезпечити повідомлення депутатів селищної ради, керівників комунальних установ, організацій, підприємств селищної ради, представників засобів масової інформації про час і місце проведення сесії селищної ради.

Козівський селищний голова                                       Сергій ДОБАЛЮК