Підсумки засідання виконавчого комітету 12 серпня

Дата: 13.08.2021 09:00

На засіданні виконавчого комітету Козівської селищної ради під керівництвом селищного голови Сергія Добалюка 12 серпня розглянуто такі питання:

• Про прогноз бюджету Козівської територіальної громади на 2022-2024 роки інформував начальник фінансового відділу Козівської селищної ради Володимир Зарічний. Він відзначив основні пункти дохідної частини бюджету, на які робить прогноз фінансовий відділ.
  • З питань продовження терміну дії ордера, надання дозволу на видалення зелених насаджень ознайомила інспектор відділу містобудування та архітектури Оксана Турчин.

Принагідно селищний голова Сергій Добалюк поспілкувався з старостами сіл громади з поточних організаційних та технічних питань – підсипання доріг, встановлення дитячих майданчиків, які закуповує громада, розробки проектів вуличного освітлення (у селах, які його потребують), благоустрою територій, перспективи можливого ремонту об'єктів у 2022 році.