Правопросвітницький захід «Безоплатне отримання земельної ділянки»

Дата: 06.08.2021 11:06

В рамках проекту Програми «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство» у Козівському районному відділі державної виконавчої служби Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Івано-Франківськ), 05 серпня  2021 року, фахівцем Козівського бюро правової допомоги Оксаною Пекар було проведено захід на тему «Безоплатне отримання земельної ділянки» для трудового колективу.

Під час заходу було роз’яснено , хто має право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності , який розмір земель, етапи безоплатного отримання земельної ділянки та інше.

А також повідомлено адресу за якою жителі зможуть звертатись за правовими консультаціями та юридичною допомогою.