У селищній раді відбулася зустріч із підприємцями

Дата: 06.08.2021 10:45

Заступник селищного голови Михайло Простяк, секретар селищної ради Дмитро Барилко, начальник відділу юридичного забезпечення Василь Чабан зустрілися із підприємцями, які ведуть свою діяльність на території Козівського продовольчого ринку.

Група підприємців поспілкувалася з представниками влади щодо можливості укладення договорів оренди без посередництва підприємства «Козівське райСТ», напряму із Козівською селищною радою.

Натомість, селищна рада готова докласти зусиль для покращення умов діяльності підприємців у випадку зміни орендодавця. Зокрема, облаштування благоустрою території ринку, покращення санітарних умов та функціонування енергоносіїв. В ході зустрічі налагоджено конструктивний діалог із підприємцями.