До уваги мешканців громади!

Дата: 04.08.2021 10:42

Згідно рішення виконавчого комітету Козівської селищної ради №194 від 30.07.2021 року «Про встановлення тарифів на надання послуг з поводження з побутовими відходами (вивезення та захоронення твердих побутових відходів), послуги із захоронення твердих побутових відходів», з 1 серпня 2021 року встановлено тариф на надання послуги з поводження з побутовими відходами (збирання та захоронення твердих побутових відходів) щомісячно – 20,20 грн за одну особу, включаючи ПДВ.

РІШЕННЯ № 194 "Про встановлення тарифів на надання послуг з поводження з побутовими відходами (вивезення та захоронення твердих побутових відходів), послуги із захоронення твердих побутових відходів"