У Козівській селищній раді відбулося чергове засідання виконкому.

Дата: 30.07.2021 16:08

На засіданні під головуванням селищного голови Сергія Добалюка та секретаря виконкому Світлани Смереки  учасники опрацювали близько 20 питань порядку денного, серед яких:

• Заслухали інформацію начальника фінансового відділу Козівської селищної ради Володимира Зарічного про виконання бюджету Козівської селищної ради за І півріччя 2021 року. Згідно статистичних даних, напрацьованих фінвідділом, головна проблема виконання бюджету – у податку на майно та акцизному податку. По цих пунктах виконання бюджету близько 89%.
  • Секретар виконавчого комітету Світлана Смерека інформувала присутніх з питання аналізу надходжень та розгляду звернень громадян у виконком.
  • Члени виконавчого комітету схвалили проект рішення про виділення матеріальної допомоги з фонду соціального захисту та соціального забезпечення населення на загальну суму близько 40 000 грн.
  • Начальник служби у справах дітей Іван Гладчук ознайомив виконавчий комітету з питаннями, які стосуються опіки та піклування над неповнолітніми мешканцями громади.
  • Надано дозвіл на тимчасове облаштування атракціонів в смт.Козова.

З усіх опрацьованих питань прийняті відповідні рішення.