У Козівській селищній раді сформують стратегію покращення стану благоустрою у селах

Дата: 27.07.2021 16:05

Козівський селищний голова Сергій Добалюк провів робочу нараду з головою комунального підприємства «Благоустрій» з питання підготовки до відзначення

30-тої річниці Незалежності України.

У нараді взяли участь секретар селищної ради Дмитро Барилко, начальник організаційно-виконавчого відділу Надія Бень, представники відділу архітектури та містобудування Василь Сваток та Оксана Турчин.

В ході наради селищний голова запропонував створити робочу групу, яка поетапно перевірить стан благоустрою у селах громади, здійснить виїзди, поспілкується з старостами, депутатами та представниками громади на місцях, оцінить ситуацію та сформує стратегію покращення стану благоустрою у селах.

Перш за все, перевірятимуть стан вуличного освітлення, стан доріг, визначать об’єкти, ремонт яких реально втілити найближчим часом.