До уваги мешканців громади!

Дата: 23.07.2021 15:24

Відповідно до Розпорядження Козівського селищного голови «Про встановлення індивідуального графіка роботи працівників відділу організаційно-виконавчої роботи Височан М.С. на період відпустки Білої З.Р.» від 22 липня 2021 року №139, виникли зміни у роботі кабінету реєстрації місця проживання фізичних осіб відділу організаційно-виконавчої роботи.

Так, згідно розпорядження, щопонеділка у кабінеті реєстрації місця проживання фізичних осіб неприйомний день, у зв’язку з необхідністю опрацювання звернень. Даний графік є тимчасовий.

Зверніть на це увагу, коли плануєте скористатись послугами щодо реєстрації місця проживання фізичних осіб.