Про скликання позачергового засідання виконавчого комітету Козівської селищної ради

Про скликання позачергового засідання

виконавчого комітету

Козівської селищної ради

від 19 липня 2021 року                                                                                   № 137

Відповідно до п. 11 ст. 7 Регламенту виконавчого комітету Козівської селищної ради, керуючись ст.ст. 42, 53, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати позачергове засідання  виконавчого комітету Козівської селищної  ради 20 липня 2021 року о 10:00 годині в приміщенні залу засідань адмінбудинку селищної ради по вул.Грушевського,38.

2. Запропонувати для розгляду на позачерговому засіданні  виконавчого комітету  селищної ради наступні питання:

2.1. Про затвердження протоколу засідання Комісії для формування пропозицій

щодо потреби у субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

2.2. Про надання статусу дитини – сироти Понтус Ользі Володимирівні, 27.07.2007 р.н. та влаштування її під опіку.

2.3. Про проєкт змін до Програми «Молодь Козівщини на 2021-2025 роки».

2.4. Про проект змін до Програми збереження архівних фондів Козівським комунальним трудовим архівом на 2021-2025 роки.

2.5. Про проект змін до Програми основних культурно-мистецьких заходів на 2021 рік.

3. Секретарю селищної ради довести до відома членів виконавчого комітету про проведення позачергового засідання виконкому.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Козівський селищний голова                                Сергій ДОБАЛЮК