Про скликання восьмої сесії Козівської селищної ради восьмого скликання

Дата: 15.07.2021 10:39

від 13 липня  2021 року                                                                                      № 133

Про скликання восьмої сесії  Козівської селищної ради восьмого скликання

Керуючись пунктом 8) частини 4 статті 42, статтею 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламентом Козівської селищної ради восьмого скликання:
1. Скликати  восьму сесію Козівської селищної ради восьмого скликання   23 липня 2021 року о 09 год 00 хв. в приміщенні залу засідань адмінбудинку Козівської селищної ради за адресою: вул.Грушевського,38  смт Козова.

2. На розгляд восьмої сесії Козівської селищної ради восьмого скликання передбачається винести такі питання:
2.1. Про виконання бюджету Козівської селищної ради  за І півріччя              2021 року (19560000000).
2.2. Про зміни до бюджету Козівської селищної ради  на 2021 рік (19560000000).
2.3. Про погодження на посаду директорів закладів загальної середньої освіти Козівської селищної ради.
2.4. Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в межах Козівської територіальної громади.
2.5. Про розгляд звернень Тернопільської районної ради.
2.6. Земельні питання.
2.6.1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для безоплатної приватизації.
2.6.2. Про розгляд звернень громадян щодо затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу у власність.
2.6.3. Про розгляд клопотань щодо надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою.
2.6.4. Про затвердження землевпорядної документації.
2.7. Інші питання поточної роботи.

3. Головам постійних комісій селищної ради провести засідання комісій.

4. Відділу організаційно-виконавчої роботи селищної ради забезпечити повідомлення депутатів селищної ради, керівників комунальних установ, організацій, підприємств селищної ради, представників засобів масової інформації про час і місце проведення сесії селищної ради.

Козівський селищний голова                                       Сергій ДОБАЛЮК