До уваги мешканців Козівської громади!

Незабаром буде офіційно оголошено про дату початку проведення Конкурсу громадських проектів.

ЗАКЛИКАЄМО усіх, хто хоче реалізувати свої проекти на користь громади та втілити креативні ідеї, стати учасником Конкурсу громадських проектів.

Кожен мешканець Козівської громади може задекларувати свою ідею у вигляді заявки. Проектна заявка являє собою ідею, вартість реалізації якої не перевищує 100 000 грн.

Серед пріоритетних напрямків – заходи із енергоефективності та енергозбереження, розвиток свідомого екологічного світогляду, популяризація здорового способу життя, благоустрій територій, розвиток освітніх, культурних ініціатив, впровадження інформаційних технологій, розвиток соціальної сфери.

Конкурсна комісія проаналізує подану інформацію та виставить на голосування для громадськості. Проекти, які отримають найбільшу кількість голосів жителів громади, будуть реалізовані за кошти Громадського бюджету протягом одного бюджетного року.

Заявки на участь можна подавати після офіційного оголошення про початок Конкурсу громадських проектів.

Подати заявку на Конкурс можуть:

• фізичні особи, віком від 16 років;
  • старости населених пунктів Козівської територіальної громади;
  • об’єднання громадян, ОСББ, які зареєстровані у Козівській територіальній громаді;
  • об’єднання підприємців, які зареєстровані у Козівській територіальній громаді;
  • комунальні установи, підприємства, заклади, організації;
  • молодіжна рада Козівської територіальної громади.

Детальна інформація щодо конкурсних умов знаходиться у ПОЛОЖЕННЯ про конкурс громадських проектів Козівської територіальної громади