Рішення сесії Козівської селищної ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Плотича»

від 30 червня 2021 року                                                                              № 702

Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель села Плотича Козівського району Тернопільської області, керуючись пунктами «д», «к» ст. ст. 12, 201 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 271.2 Податкового кодексу України, враховуючи висновок постійної комісії з питань містобудування, архітектури, агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони природи, Козівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.    Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель розташованих в межах населеного пункту села Плотича Козівського району Тернопільської області.
2.    Встановити базову вартість квадратного метра земель села Плотича в розмірі 82,20 грн / 1м2.
3.    Після введення в дію затвердженої цим рішенням нормативної грошової оцінки земель села Плотича Козівського району Тернопільської області, технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель села Плотича, розроблену державним підприємством «Тернопільський науково – дослідний та проектний інститут землеустрою» та затвердженої рішенням Плотичанською сільською радою № 123 від 10.06.2013 року вважати такою, яка втратила чинність.
4.    Відповідно до ст. 271.2 Податкового кодексу України, нормативна грошова оцінка вступає в дію 01.01.2022 року.

Козівський селищний голова                                    Сергій ДОБАЛЮК