Рішення Козівської селищної ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Олесине»

Дата: 07.07.2021 11:53

від 30 червня 2021 року                                                                             № 701

Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель села Олесине Козівського району Тернопільської області, керуючись пунктами «д», «к» ст. ст. 12, 201  Земельного кодексу України, пунктом 34 частини 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 271.2 Податкового кодексу України, враховуючи висновок постійної комісії з питань містобудування, архітектури, агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони природи, Козівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.    Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель розташованих в межах населеного пункту села Олесине Козівського району Тернопільської області.
2.    Встановити базову вартість квадратного метра земель села Олесине в розмірі 69,52 грн / 1м2.
3.    Після введення в дію затвердженої цим рішенням нормативної грошової оцінки земель села Олесине Козівського району Тернопільської області, технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель села Олесине, розроблену ТзОВ «Регіональним земельно-кадастровим центром «Галицькі землі» та затвердженої рішенням Олесинською сільською радою № 108 від 27.06.2013 року вважати такою, яка втратила чинність.
4.    Відповідно до ст. 271.2 Податкового кодексу України нормативна грошова оцінка вступає в дію 01.01.2022 року.

Козівський селищний голова                                     Сергій ДОБАЛЮК