З Днем Національної поліції привітали правоохоронців Козівської громади

Дата: 02.07.2021 12:05

Напередодні Дня Національної поліції перший заступник селищного голови Вадим Щеглов привітав працівників сектору поліцейської діяльності №1 (смт.Козова) із професійним святом.

«Законність і справедливість – це головні риси нашої поліції у громаді, за це Вам щиро дякуємо. Хорошим показником плідної співпраці є відкриття в громаді одної із перших в області поліцейської станції», - у вітальному зверненні до правоохоронців наголосив Вадим Щеглов

Перший заступник разом із головою Купчинецької громади Ігорем Країнським привітали поліцейських, від імені громад нагородили грамотами за високий професіоналізм, сумлінне ставлення до виконання  службових обов’язків та з нагоди Дня Національної поліції.